Послуги будівельного експерта, Будівельний Експерт

Будівельний експерт

До нещодавна, в Україні суб“єктами будівництва були замовник та підрядник. ролі в цьому тандемі розподілялись  наступним чином: Замовник керував загальним процесом, а підрядник безпосередньо виконував будівельні роботи та заходи. Але в відношеннях між замовником та підрядником складно досягти потрібної якості виконання робіт, а також конкретних експлуатаційних характеристик будівлі, що зводиться. Деякі недобросовісні викоенавці користуються необізнанністю замовників щодо специфічнихнюансів будівництва. Типічний приклад шахрайства - підбір дешевих будівельних матеріалів, з внесенням в кошторис більш дорогих, порушення технології та порядку проведення робіт, або виключення якихось зовсім.В такій ситуації, щоб захастити свої інтереси, замовнику необхідні послуги будівельного експерта. Цей фахівець має високу компетенцію з різних питань, які мають відношення до будівництва. Він може здійснити грамотне обстеження будівлі чи споруди, та доти висновок — чи придатна будівля або споруда для використання в цілях, які потребує Замовник, чи є необхідність в ремонті, реконструкції, або капитальному ремонт. Дати орієновний кошторис на проведення необхідних робіт, з найменшими витратами, та потрібної якості. Яких фахівців потрібно залучити для проведення робіn. Це допомогає значно зменшити затрати на будівельні та проектні роботи, так, як виконуються тільки необхідні витрати, та відсіюються шахраї, бажаючі «погріти руки» на тому, хто не володіє ситуацією в достатній мірі.

В ході виконання своїх посадових обов“язків будівельний експерт відстоює, поперед всього, інтереси замовника : майнові, фінансові та правові (в межах закону України). При цьому, залишаючись незалежною особою, він турбується про якісне та раціональне будівництво, а не лоббіювання корисливих вигід замовника або підрядника. Він буде правдиво відображати результати експертиз будівель та споруд, консультувати наймача в питаннях, в яких той не має компетенції або досвіду, заощаджуючи його час та матеріальні ресурси.

Основні послуги будівельного експерта

Основну діяльність цього фахівця можна винести в три категорії:
  • Технічне обстеження будівлі (споруди)
  • Інженерні консультації
  • Складання кошторису по об“єкту обстеження
  • Надання висновку по результатам обстеження з рекомендаціями

Роздивимось кожну з них уважніше. Значення експертного обстеження важко переоцінити. Послуги Будівельного експерта дозволяють мінімізувати затрати на проектні та будівельно-монтажні роботи, визначити ступінь зносу та причину пошкодження будівель та споруд. Визначити шляхи найбільш ефективних методів, для усунення виникших проблем, вимагаючих виконання будівельно-ремонтних робіт. Звертаючись до послуг будівельного експерта, замовник захищає, тим самим свої правата майно.

Висновок Будівельного експерта є підставою для проектування та виконання будівельно-ремонтних робіт

Грамотне обстеження гарантує послідуюче якісне виконання робіт, відповідно, до галузевих нормативів без перевитрат матеріалів та часу. будівельний експерт надає наймачу доступну і вичерпну інформацію по стану обстеженої будівлі (споруди), та рекомендації, по усуненню виникших проблем, починаючи від проектних вишукувань, та закінчуючи видами будівельних робіт. Це обумовлює знання галузевих нормативів, діючого законодавства, знання матеріалів та технологій, які використовуються в будівництві. Останні роки підрядні організації, приймаючи участь в конкурсах на тендерноій основі, викривлюють дані в попередніх кошторисах. Вони занижують вартість матеріалів та аренди техніки, не враховуються деякі обов“язкові роботи та інше. Таким чином, перемогу в тендері може одержати недобросовісна організація, а вартість проекта по фіналу буде значно вишча ніж попередня. зворотня сторона питання — цілеспрямоване завищення кошторисної вартості. З необгрунтованим завищенням стикаються вже безпосередньо на етапі будівництва. Таким чином, залучення будівельного експерта дає можливість захистити інтереси замовника на всіх етапах реалізації проекта