Послуги Інженера-консультанта

Послуги інженера-консультанта – послуги інжиніринга та технічного супроводу.
Кажучи простіше – це людина, або команда, з великим досвідом роботи в будівництві, маюча високий рівень професійної підготовки. Служба замовника.
 Наприклад:
Ви бижиєте щось побудувати, перебудувати, або провести ще будь які будівельні роботи, та Вам потрібна людина, яка може провести цей процес від початку до кінця або замість Вас, або «провів за ручку» – від передпроектної підготовки до здачі в експлуатацію, однак, щоб він не був зв'язаний з підрядником.
 Або Ви вирішили зекономити, та звернутись до недорогих поставщиків послуг проектування або виконання робіт, але хочете отримати повноцінний проект або виконання робіт. оді Вам просто необхідний Інженер-консультант.
Що Ви отримуєте, запросивши інженера-консультанта:

  1. Передпроектна проробка – Інженер пропрацьовує, та надає Замовнику перелік необхідних документів та фахівців, а також рекомендації по їх залученню та вимоги до їх професійного рівня.
  2. Прорахунок об“ємів робіт -по узгодженню з Замовником.
  3. Супровід проектних робіт – допомога в розробці техзавдання для проектувальників, проведенні тендера серед проектних організацій, контроль проектних робіт на відповідність технічному завданню та вимогам Замовника.
  4. Допомога в проведенні узгоджень та експертизи проекта, та отримання дозволу на початок робіт.
  5. Допомога в підборі підрядника, та залученні необхідних фахівців.
  6. Контроль проведення робіт, технічного та  авторського нагляду.
  7. Перевірка та контроль якості матеріалів та робіт,  виконаних робіт.
  8. Контроль строків виконання робіт.
  9. Допомога в здаванні об`єкту в експлуатацію та передачі Замовнику.

Кажучи офіційною мовою:

 Приймає участь в передпроектних роботах та підготовці вихідних даних для проектної документації на будівництві об“єкту.
 В відповідності з договором представляє інтереси замовника в державних наглядових організаціях, під час ділових взаємовідносин на підприємствах всих форм власності.
 Приймає участь в проведенні технічного нагляду протягом усього періоду будівництва об“єкта.
 В разі прийняття рішення про консервацію об“єкта, приймає участь в розробці необхідних заходів, визначенні строків їх виконання, та організації контроля за їх виконанням.